شرایط ثبت نام بیمه تکمیل درمان دانشگاه صنعتی همدان در سال ۱۴۰۳

شرکت طرف قرارداد: بیمه سینا-         مبلغ قرارداد برای هرنفر در ماه - طرح نقره ای:   ۲.۲۵۰.۰۰۰ ریال            طرح طلایی:    ۶.۸۰۰.۰۰۰ ریال

تاریخ شروع قرارداد:۱۴۰۳/۰۲/۰۱        تاریخ پایان قرارداد:۱۴۰۴/۰۱/۳۱

  1. برای پرسنل و همسر و فرزندان ایشان ماهیانه ۵۰درصد حق بیمه به عنوان کمک هزینه رفاهی از طرف دانشگاه پرداخت می گردد. (کمک هزینه رفاهی همکاران خانم شامل همسر نمی شود) در نتیجه حق بیمه با محاسبه کمک هزینه رفاهی: طرح نقره ای برابر ۱.۱۲۵.۰۰۰ریال   و طرح طلایی برابر  3.۴0۰.۰۰۰ ریال       
  2. بیمه تکمیل درمان: عبارتست از جبران بخشی از هزینه های پزشکی و اعمال جراحی ناشی از بیماری و حوادث مشمول بیمه، مازاد بر بیمه پایه طبق شرایط مقرر در قرارداد.
  3. پرداخت خسارت های بستری حداکثر یکماه و غیر بستری حداکثر ۱۵ روز می باشد.
  4. محاسبه هزینه های پزشکی و دندانپزشکی بر اساس تعرفه های مصوب دولت می باشد و پس اعمال فرانشیز بند مربوطه قابل پرداخت خواهد بود، همچنین هزینه های خارج از تعهد درمانی و غیر بیمه ای بعهده بیمه شده می باشد.(فرانشیز طبق جدول تعهدات-لازم به ذکر است هزینه های که سهم بیمه پایه کاملا پرداخت شده باشد شامل فرانشیز نمی گردد)
  5. پس از پایان مهلت ثبت نام، تغییر در سطح قرارداد و حذف یا اضافه تا پایان قرارداد امکان پذیر نمی باشد.

تبصره۱:بعد ازاتمام مهلت ثبت نام، اضافه شدن به لیست تنها درصورت استخدام ،شروع به کارپس ازمرخصی بدون حقوق،ماموریت، ازدواج،تولد فرزند و حذف درصورت بازنشستگی، ماموریت،مرخصی بدون حقوق، اخراج و فوت می باشد.(نیازمند درخواست کتبی همکار می باشد)

تبصره۲:حداکثر مدت ارائه درخواست کتبی جهت اعمال تغییرات از تاریخ موارد ذکرشده در تبصره۱، ۲۰ روز می باشد.

تبصره۳:همکارانی که بنا به دلایل ذکر شده در تبصره۱ از قرارداد حذف می گردند، فقط تا تاریخ ذکر شده در اسناد مرتبط با حذف(تاریخ اجرا)، تحت پوشش می باشند ولیکن حق بیمه بصورت کامل برای یکماه از ایشان کسر می گردد.(به عنوان مثال در صورتیکه تاریخ بازنشستگی همکار، ۱۲ تیر باشد حق بیمه کامل یکماه را پرداخت می نماید ولیکن اسناد تا تاریخ ۱۲تیر ایشان قابل پرداخت می باشد).

  1. -ارایه مدارک باید به صورت مستند باشد، مدارک شامل دستور پزشک(خوانا و ممهور) و فاکتور پرداخت هزینه(ممهور) همچنین در خصوص آزمایشات، کپی جواب آزمایش و در مورد دندانپزشکی: عکس قبل و بعد انجام عصب کشی وسنج سخت و نرم- عکس قبل از ترمیم – روکش و ترمیم دندان از سه و به بالا یک OPG مورد نظر می باشد.
  2. بیمه شدگان: عبارتند از پرسنل رسمی پیمانی قراردادی و افراد تحت تکفل ایشان که از طرف بیمه گذار معرفی می شوند.                                                    

-تبصره۱:افراد تحت تکفل شامل همسر،فرزندان،پدر،مادر و افرادی که قانونا" تحت تکفل بیمه شده اصلی هستند.

-تبصره۲:فرزندان ذکور مجرد تا سن۲۳سال تمام ودرصورت اشتغال به تحصیل تا ۲۷سال تمام(ارشد و دکترا تا ۳۰سال) و فرزندان اناث تا هنگام ازدواج بیمه می باشند.لازم به ذکر است داشتن دفترچه خدمات درمانی تحت تکفل سرپرست الزامیست)

استثنائات:

۱- اعمال جراحی به منظور زیبایی، مگر ناشی از وقوع حادثه در طول مدت قرارداد باشد.

۲- هزینه اتاق خصوصی(معادل عمومی پرداخت می گردد)

۳- عیوب مادرزادی مگر رفع آن جنبه درمانی و دارای ضرورت باشد.

۴- هزینه لوازم بهداشتی و آرایشی و داروهای تقویتی و ویتامینه
توجه:داروهای تقویتی و ویتامینه در صورتیکه در کنار بقیه داروهای درمانی تجویز شده باشند و جنبه درمانی داشته باشند قابل پرداخت می باشند

۵- اعمال غیر مجاز در مطب، اعلام شده از سوی وزارت بهداشت.

  • توجه: ویرایش و تغییر سطح و حذف از لیست و اضافه به لیست بعد از اتمام فرصت ثبت نام امکان پذیر نمی باشد لذا خواهشمند است در هنگام وارد نمودن اطلاعات نهایت دقت را مبذول فرمایید.
  • به اطلاع همکاران محترم ایثارگر(جانبازان و فرزندان شهدا) می رساند در صورت ثبت نام امکان حذف از لیست وجود نخواهد داشت و هزینه بیمه تکمیلی از حقوق ایشان بصورت ماهیانه کسر خواهد شد.
  • آن دسته از پرسنل که هزینه های جراحی بالایی در پیش رو دارند بهتر است به جهت راهنمایی و مشاوره به مسئول بیمه دانشگاه مراجعه نمایند، ضمنا افرادی که در شمول یکی از بیماری های ردیف ۱۵جدول تعهدات هستند، ضروریست به جهت استفاده از تسهیلات ردیف مذکور درخواست خود را بصورت کتبی به واحد بیمه دانشگاه تحویل نمایند.

                                                                        ثبت نام بصورت غیرحضوری، اینترنتی و از طریق سامانه و توسط همکاران صورت می پذیرد، همچنین عدم ثبت نام به منزله انصراف تلقی می گردد.

در صورت وجود مشکل در هنگام ثبت نام می توانید با اداره رفاه داخلی 519 آقای فریدی تماس حاصل فرمایید.

متذکر می گردد، عدم مراجعه به سایت در بازه زمانی مذکور به منزله انصراف می باشد، لذا افرادی که قصد انصراف از قرارداد سال ۱۴۰۳ را دارند نیازی به ورود به سامانه و ثبت اطلاعات ندارند.

      

پس از ارسال لیست اسامی به شرکت بیمه سینا به هیچ وجه امکان ثبت نام (حتی به دلیل از قلم افتادگی در لیست) وجود نخواهد داشت.

ضمنا ویرایش و تغییر سطح بعد از اتمام فرصت ثبت نام امکان پذیر نمی باشد لذا خواهشمند است در هنگام وارد نمودن اطلاعات نهایت دقت را مبذول فرمایید.

همچنین به اطلاع همکاران محترم ایثارگر(جانبازان و فرزندان شهدا) می رساند قرارداد بیمه تکمیلی ایثارگران کما فی السابق بصورت رایگان با بنیاد شهید می باشد، لذا در صورت ثبت نام در این قرارداد امکان حذف از لیست وجود نخواهد داشت و هزینه بیمه تکمیلی از حقوق ایشان بصورت ماهیانه کسر خواهد شد.

 

به اطلاع همکاران گرامی میرساند جهت دریافت هزینه درمان پزشکی برای فرزندان دختر بالای ۱۸ سال ارائه شناسنامه و فرزندان پسر بالای ۲۲ سال گواهی اشتغال به تحصیل به شرکت بیمه الزامی می باشد.